05 تیر 1398

دانشگاه آزاد صحنه

اعلام برگزیدگان بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی

برگزیدگان بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در مراسم پایانی این رویداد معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی واحد صحنه  به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل، مراسم پایانی جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی پنج‌شنبه 29 آذر با حضور فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، محمدرضا زمردیان رییس جشنواره، اعضای هیات داوران بخش‌های مختلف و مهمانان جشنواره در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری برگزار شد.

برگزیدگان بخش‌های مختلف به شرح زیر اعلام شدند:

برگزیدگان بخش علمی:

رتبه اول: سارا نادری و لایق رحمانی از کرمانشاه

رتبه دوم: جلیل الیاسی سرزلی و صابر شریفی از کرمانشاه و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد صحنه 

رتبه سوم: فریبا فروزانفر از البرز، بهار ملک‌پور شهرکی، ریحانه کیوانی‌هفشجانی و زیبا علیخانی از چهارمحال و بختیاری

در این بخش همچنین فاطمه ولادی از آذربایجان غربی، ریحانه رفیع‌زاده و زهرا رهبرنیا از اصفهان شایسته تقدیر دانسته شدند.

برگزیدگان بخش بین‌الملل

رتبه اول: نجمه احمدزاده مروست از یزد

رتبه دوم: آلیسیا دونجو بانگ از کره

رتبه سوم: فلور کانالس باستیداس از اسپانیا

همچنین فرزاد شیرمحمدی از تهران با قصه «شنگول و منگول و حبه انگور» و اولیویر ویلانوو از فرانسه شایسته تقدیر شناخته شدند.

برگزیدگان بخش ۹۰ ثانیه:

رتبه اول: نرگس حاجی‌زاده از استان بوشهر

رتبه دوم: درسا پارسا از استان تهران

رتبه سوم: کوثر فلاح‌نژاد از استان البرز

همچنین در این بخش با توجه به انتخاب آرای مردمی برگزیدگان به شرح زیر اعلام شدند:

رتبه اول: ستایش خلیلی از اصفهان

رتبه دوم: سهیلا ابوالحسنی‌هنجنی از تهران

رتبه سوم: اعظم خزایی از خراسان رضوی

برگزیدگان بخش ملی

بخش دختران و پسران:

رتبه اول: نگار موحدی‌رودی از خراسان رضوی

رتبه دوم: مبینا جعفری از هرمزگان

رتبه سوم: کیمیا یعقوبی‌گودرزی از تهران

بخش پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها:

رتبه اول: فاطمه موسوی از استان البرز

رتبه دوم: زهره خیراندیش از استان کرمانشاه

شایسته تقدیر: مهین شهمرادزاده از کرمان

بخش زنان و مردان

رتبه اول: فرانک حیاتی از استان کرمانشاه

رتبه دوم: عفت تفضلی از استان هرمزگان

رتبه سوم: فائزه خسروی از استان کرمان

همچنین در این بخش، هادی رفیعی از زنجان، نادیا بوستانی از یزد و سارا کوکب‌کاهبازیان از سیستان و بلوچستان به عنوان شایسته تقدیر اعلام شدند.

جایزه ویژه بخش ۹۰ ثانیه:

محمدحسین تقویان از استان خراسان رضوی

شیرین عبدالکریمی از استان تهران

دیپلم افتخار این بخش به یسنا قاسمی از استان گیلان و هانیه عابدی از استان قزوین اهدا شد.

همچنین در این بخش جایزه خبرنگاران نیز به المیرا حصارکی از تهران و مریم گلباز از تهران تعلق گرفت.

بر این اساس، با توجه به آثار ارسالی به بیست‌و‌یکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، رییس این جشنواره جایزه ویژه‌ای را برای دو نفر از قصه‌گویان؛ احمد عسگری در بخش زنان و مردان با قصه «امروز نه یک روز دیگر» از همدان و نگار طهماسبی در بخش دختران و پسران با قصه «کلیله و دمنه» از لرستان در نظر گرفت.

بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از ۲۶ الی ۲۹ آذر در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

 

کتابخانه و مقالات

 

 

اوقات شرعی

Copyright © 2016 دانشگاه آزاد اسلامی واحد صحنه. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top

Template Design:Dima Group